okna PCV i dachowe
drzwi zewnetrzne i wewnętrzne,

bramy garażowe
systemy ogrodzeniowe
automatyka i napędy do bram
stolarka przemysłowa

INFORMACJA:
 604 992 026

 

Monter » O firmie


 

P.H.U. MONTER to firma powstała w 2002 r. Dzięki zaufaniu naszych klientów w pełni realizujemy nasze plany i zamierzenia. Zajmujemy się głównie sprzedażą i montażem bram garażowych, stolarki okiennej i drzwiowej, a także systemów ogrodzeniowych i napędów.  

 

Firma posiada bogaty asortyment w swojej ofercie i konkurencyjne ceny. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów nieustannie doskonalimy nasze umiejętności czego dowodem jest zadowolenie osób, które nam zaufały. Aby zaoferować państwu najdogodniejsze oferty, podążamy za rozwojem rynku producentów, wybierając tylko najbardziej sprawdzone produkty. Posiadamy własną ekipę montażową z wieloletnim doświadczeniem.
Dużą wagę przywiązujemy również do walorów estetycznych zarówno w stosunku do samych wyrobów, jak i do wykonania montażu. W historii naszej firmy powierzano nam zadania wymagające wielkiego doświadczenia, znajomości zawodu i precyzji. W każdym miesiącu oferujemy Państwu nowe atrakcyjne rabaty na zakup stolarki okiennej, jak i drzwiowej. Ponadto oferujemy Państwu atrakcyjne stawki cenowe na pełny montaż zakupionych w naszej firmie produktów. Wykonujemy obmiary, wyceny oraz udzielamy fachowych porad. 

 

Dzięki szerokiej gamie towarów, doświadczeniu, miłej i rzetelnej obsłudze pragniemy zadowolić każdego klienta.
Nasze doświadczenie niech będzie więc gwarancją Państwa zadowolenia.

 

Z poważaniem
mgr Tadeusz Copija