okna PCV i dachowe
drzwi zewnetrzne i wewnętrzne,

bramy garażowe
systemy ogrodzeniowe
automatyka i napędy do bram
stolarka przemysłowa

INFORMACJA:
 604 992 026

 

Monter » Oferta - Automatyka


 

NAPĘDY DO BRAM GARAŻOWYCH - KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Firma Hörmann oferuje innowacyjną technologię napędów: komfortowy i szybki SupraMatic, niedrogi ProMatic oraz napęd do garaży bez przyłącza energetycznego ProMatic Akku. Napędy Hörmann do bram garażowych to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i bezawaryjnego działania przez wiele lat użytkowania. Wszystkie napędy do bram garażowych są standardowo wyposażone w nowoczesny system sterowania radiowego BiSecur. Innowacyjny system BiSecur z funkcją odczytu położenia bramy zapewnia wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo obsługi bramy garażowej oraz wjazdowej.

 

WIŚNIOWSKI - NAPĘDY - NOWEJ GENERACJI NAPĘD METRO

METRO to napęd nowej generacji. Harmonijne połączenie mocy, piękna i niezawodności, zaprojektowane w zgodzie z osiągnięciami najnowocześniejszych technologii. Powstał dzięki współpracy marek WIŚNIOWSKI oraz Somfy – światowego lidera w zakresie produkcji automatyki i rozwiązań inteligentnego sterowania urządzeniami domowymi. METRO posiada wyjątkowe parametry techniczne zamknięte w obudowie zaprojektowanej zgodnie ze standardami stylistycznymi marki WIŚNIOWSKI

 

NOVOPORT – ZINTEGROWANY NAPĘD BOCZNY

Napęd boczny najlepiej sprawdza się w bramach do 3 m szerokości. Jest zintegrowany z prowadnicą boczną bramy i łatwiejszy w montażu. Panel sterowania możemy zamontować na bocznej lub frontowej ścianie garażu, na optymalnej dla Ciebie wysokości. Ponieważ nie zabiera wiele miejsca sprawdza się szczególnie w remontowanych garażach, także tych, w których nie ma sieci elektrycznej na suficie oraz w których potrzebne jest pozostawienie swobodnego dostępu do wyłazu na strop). Napęd podsufitowy Napęd podsufitowy to uniwersalne rozwiązanie, które pozwala optymalnie wykorzystać przestrzeń pod stropem. Może być zastosowany zarówno do otwierania i zamykania mniejszych, jak i większych, także podwójnych bram garażowych. To szerokość bramy determinuje wybór napędu podsufitowego. Do wyboru masz napędy w nowoczesnym, minimalistycznym designie z serii Novomatic oraz napędy klasyczne z serii Run.

Zanim zdecydujesz się na wybór napędu podsufitowego, sprawdź:

  • jakiej wielkości bramę będzie obsługiwać
  • jakiej siły naciągu potrzebujesz
  • ile masz miejsca pod sufitem
  • jaki design lepiej się sprawdzi w Twoim garażu