okna PCV i dachowe
drzwi zewnetrzne i wewnętrzne,

bramy garażowe
systemy ogrodzeniowe
automatyka i napędy do bram
stolarka przemysłowa

INFORMACJA:
 604 992 026

 

Monter-Tad » Oferta - Okna - Brügmann ECO LINE


 

BRÜGMANN ECO LINE - System Brügmann Eco Line cieszy się dużym powodzeniem zarówno w Polsce, jak i za granicą. Szerokość zabudowy wynosi 73 mm. Pięciokomorowe profile zaopatrzone są w termozgrzewane uszczelki komorowe oraz duże wzmocnienie stalowe. To wszystko gwarantuje wysokie parametry statyki, termoizolacji (Uf = 1,3 W/m2K) i izolacji akustycznej (Rw do 46 dB)

Okna kolorowe okleinowane są według dostępnej palety Brugamnn, zaś profile okleinowane dwustronnie oprócz okleiny posiadają profil barwiony w masie. System Brügmann Eco Line daje możliwości szklenia do 44 mm o współczynniku U=0,5 W/m2*K (dla szyb zwykłych, energooszczędnych i antywłamaniowych).

System Brügmann Eco Line jest wykonany z rdzeniem z materiału PVC powtórnie przetworzonego (recyklingu), zastosowanie tego rodzaju technologii pozwala na poprawę parametrów zgrzewalności profili, zwiększenie twardości i sztywności oraz niewątpliwie przyczynia się ochrony środowiska naturalnego. Prestige Eco Line wyposażony jest w nowoczesny, obwiedniowy system okuć Activ Pilot marki Winkhaus z wszystkimi zaczepami z podcięciem i rolkami zakończonymi grzybkami.

 

Charakterystyka:

  • profile Brügmann, współczynnik przenikalności cieplnej wynosi U=1,3 W/m2*K
  • możliwość zastosowania okuć firmy Winkhaus z ukrytymi zawiasami
  • szyby GLASSOLUTIONS (Saint-Gobain) lub EFFECT GLASS, współczynnik przenikalności cieplnej już od U=0,5 W/m2*K
  • klamki standard w kolorze brązowym, białym lub klamki Secustic Hoppe w kolorach stare złoto F4, srebrne F1 (jasny srebrny) i F9 (ciemny srebrny) oraz białe i brązowe
  • uszczelki szare z pamięcią kształtu w oknach białych oraz w listwach przyszybowych okien jednostronnie okleinowanych
  • uszczelki czarne z pamięcią kształtu w oknach jedno- oraz dwustronnie okleinowanych
  • listwa przyszybowa Clasic - płaska (nr katalogowy GP 124) lub Rondo - półokrągła (nr katalogowy GP 524)