okna PCV i dachowe
drzwi zewnetrzne i wewnętrzne,

bramy garażowe
systemy ogrodzeniowe
automatyka i napędy do bram
stolarka przemysłowa

INFORMACJA:
 604 992 026

 

Monter » Oferta - Bramy segmentowe


 

HORMANN – JAKOŚĆ BEZ KOMPROMISÓW

Bramy segmentowe Hörmann dzięki temu, że otwierają się pionowo, oszczędzają miejsca przed i wewnątrz garażu. Dodatkowym atutem jest fakt, że do dyspozycji pozostaje całe światło przejazdu. Bramy segmentowe można zastosować w każdej sytuacji montażowej - kształt otworu do garażu nie gra żadnej roli. Niezależnie od tego, czy nadproże ma formę prostokątną czu skośną lub jest zakończone łukiem - brama segmentowa pasuje w każdej sytuacji. Dzięki swojej konstrukcji idealnie nadają się do remontowanych garaży.

 

WIŚNIOWSKI – DOKŁADNOŚĆ W SZCZEGÓŁACH

AUTOMATYCZNE, BEZPIECZNE, TRWAŁE, FUNKCJONALNE
Bramy segmentowe Wiśniowski to nowoczesne bramy zaprojektowane i wykonane z myślą o wymagających użytkownikach. Nie zajmują miejsca przed budynkiem, dzięki czemu można zatrzymać pojazd na podjeździe bezpośrednio przed bramą. Bez zbędnego wysiłku, lekko, wygodnie możesz otworzyć i zamknąć bramę ręcznie. Jej płynny ruch i bezproblemowa praca to standard, do którego łatwo przywykniesz.

 

NOVOFERM - JAKOŚĆ, A NIE ILOŚĆ

Własny dom zawsze odzwierciedla indywidualność i dobry gust jego właściciela. Wśród licznych elementów, które składają się na ten jeden wymarzony obraz, brama garażowa zajmuje bardzo istotne miejsce. Jedno jest jasne. Klasyczna brama garażowa jest ze stali. To jednak nie znaczy, że musi ona klasycznie wyglądać. Nawet jeśli brama wygląda elegancko, indywidualnego charakteru dodadzą jej wybrane przez Państwa detale do bram segmentowych Novoferm, które pasują do stylu budowlanego domu zarówno optycznie, jak i funkcjonalnie.